James L. Schaller, M.D.  •  239-263-0133


Джеймс Шаллер, MD, MAR, DABPN, DABPM

Керівництво до розуміння хвороби Лайма Вестерн-блот: Оцінка діагностика Практика і ясність Випробувальна лабораторія

nebo James SCHALLER MD

У цьому місяці мільйони людей на землі, то буде сказано, що вони не мають хворобу Лайма. Тому вони почують цей висновок, тому що вони не знають, як читати ключовий тест для діагностики - Вестерн-блот.

Деякі медичні суспільства і державних закладів охорони здоров'я, мають дуже незвичайні і неправильні способи читання західних помарки. І підхід до визначення позитивних так само недбало, як підняттям рук серед невеликого числа лікарів.

Поточна політика щодо тлумачення цього тесту у всіх населених континентів, це слідувати думку 0.0000375 відсотків лікарів, таких як думка більшості інфекційних захворювань творців Америці керівництва. Якщо лікар не згоден з цим стандартом Model-T підхід експертів, які практично нічого не читав про цих багатьох інфекцій тик, вони зганьбити і образити вас. Це небезпечно фашизму і анти-наукою, оскільки наука завжди перегляду правди. Без постійної переоцінки, наука і медична наука вмирає. Цей тиждень і місяць, багато позицій були розширені або змінені на основі нової інформації.

Вестерн-блот

Якщо ви студент-медик, стажист або резидент, ви все ще вчаться основам, і один використовує багато "книги рецептів". Таким чином, якщо хтось задихався, "Ти б, в і е. Якщо у когось є середній біль у животі необхідно виконати наступні тести - R, H і Q, і, нарешті, якщо у вас є інфекція, можна використовувати 500 мг ліки протягом 21 днів. Іншими словами, одна доза розмірів і одного виду тривалості антибіотиками є "запропонованих" для всього світу. Так що лікарі, які публікують авторитетні, сильно захищених керівні принципи приймати рішення про лікування протягом десятків мільйонів вони ніколи не бачили. Чому ті, хто ставить під сумнів принципи, які навіть не включають звичайно пропустив Bartonella бактерій, що пригнічують імунну це? Ой. Де підхід до лікування FL1953? Ой.

По-перше, імуноблоту вимірює антитіл ваше тіло робить, щоб напасти на інфекцію Лайма.

Таким чином, якщо ми покажемо цю сторону, 39 є одним з тринадцяти поверхні продуктів Лайма, яка може бути перевірена в Північній Америці і плоскої форми Y являє собою антитіло, зв'язок з ним. ----- << 39

Я буду припускаючи, Вестерн-блот від IGeneX, який є всесвітньо відомим, тик тільки лабораторії, з семи сертифікати лабораторії. Інший масовий дешевий національної лабораторії процес сотні видів випробувань, і мільйони пацієнтів. Вони рідко знаходять позитивний результат навіть в епідемію країн, у тому числі людей, які мають глибокі і передові Лайма клінічних симптомів.

Тим не менш, якщо у вас були Вестерн-блот зроблено в мотлох лабораторію, будь ласка, ще глянути на результат. Чому? Тому що ви можете знайти, як я зробив з одного родича, що одне з антитіл або "смуг" був позитивним. У цьому відносне, група була "відбитки пальців" групи ". Сенс, Лайма є єдиним організмом, що робить людське тіло, щоб зробити цю антитіл. Дитина був позитивним.

Крім того, якщо ви з зав'язаними очима і помацати слона, ви не можете бути впевнені, що це слон, можливо, це носоріг? Це на 41 групу. Саме з джгутиків, або величезні тягучий стрижнів, які виходять з верхньої частини спірохети на базу, і скорочення цих багатьох джгутиків створити рух. Завдяки своїй величезній дій, тобто найчастіше позитивно. Тим не менше, 41-антитіл не є специфічним для Лайма, так як інші спірохети мають джгутиків. Китайські виключити інші спірохети, а потім розглядати його як Лайма позитивної групи.

Тепер, якщо ви торкаєтеся цього ж слона на його бивні або на довгій арахісу їдять трубчастих ніс? Ви знаєте, що це слон. Період. Один дотик, і ви не впевнені, тому що ці частини дуже унікальний для цього величезного тварини. Так, як це співвідноситься з західним Blots? Це ви бачите 18-антитіло, яке має позитивний, у вас є Лайма. Вам не потрібно, щоб перевірити будь-які інші групи, тому що 18-антитіло обмежений Лайм-як 3 фути вигнутих іклів слонової кістки на слоні.

Що Кількість Плюси значить?

IGeneX працює 13 Поверхня Лайма хімічних речовин для обох антитіл в M і G класу. Більшість інших лабораторіях видалити майже всі хімічні речовини поверхні M мабуть, через менше інформації більш науково? Старожили кажуть повному кількість білків поверхні М викликали "занадто багато" позитивних західних помарки. Деякі лабораторії використовують цифри для кожної групи Вестерн-блот і більшість, схоже, використовують позитивні або "+".

One + означає, що ви є антитіла цього типу, і + + + означає, що ви дуже велика кількість антитіл цього типу. Тим не менш, Лайма руїни функціонування імунної системи і кількість спрацьовувань може піти вгору або вниз, залежно від стилю та виду лікування. Люди, не агресивний минулому лікування Лайма, повинно бути щасливим свого тіла показує, будь антитіла взагалі, так як Лайма дуже добре на обох ховатися від імунної системи та перешкоджають його. І якщо Bartonella присутня, який є більш поширеним, ніж Лайма, він може відмовитися антитіла для широкого спектру інфекцій.

Крім того, у багатьох людей є + / - або IND висновки на антитіла. Це «невизначеного або кордону. "Це означає, що лабораторія технологій бачить те, що є дуже ясно, але один з ліцензуючих органів відмовляє щоб його можна було назвати позитивним. Вони тільки хочуть дуже широкий результатів, які будуть прийняті. Крім того, у багатьох пацієнтів з Лайм також показують високу Епштейна-Барра лабораторій, які я пропоную, значить, це поширена інфекція не знаходиться під шахом і імунна система дуже слабка. Я не вірю, потрібні кілька противірусних препаратів.

Часто лікарі, які лікують пацієнта, знайти + / - стає + або навіть + +. Це означає, що тепер у вас є нові і чіткі антитіла проти цієї частини бактерій Лайма.

В даний час IGeneX має свою власну формулу для інтерпретації. Вони несуть відповідальність перед іншою лабораторії регулюючих органів, і в цілому уряди багатьох країн є дуже старий вид Лайма науки, і навіть не Bartonella вниз, як тик інфекції на своїх керівних принципів Лайма. Вони за роки клінічній медицині і після декількох вежа Ivy типів, які використовують прості 5-10 документи, щоб визначити свою позицію. Багато урядові установи, як FDA і особливо державний медичний плати атаці експерти тик інфекції. Ці групи адвокат перспективі атакують кращі лікарі тик інфекції в США. Як правило, після ради карає одні з кращих тик інфекції лікарі в їх штаті чи країні, пацієнти часто контратаку державних органах та отримати закони, щоб зупинити це переслідування 1984 Великий Брат. Але ці лікарі вже занадто налякані, щоб лікувати кліща і блоху інфекцій, таких як атипова Bartonella, Babesia duncani, FL1953 і хвороба Лайма.

Таким чином, будь-яка агресія проти уряду лікарів щиро і чесно слухав пацієнт повідомив, хвороба буде знижуватися лікарями лікування хвороби Лайма. І лікарі досить розумні, щоб використовувати непрямі лабораторій для виявлення присутності Bartonella, Лайма або Babesia не буде замовити їх, тому що вони не є спрощеними лабораторії рутини. Крім того, ця ворожість по відношенню до дуже талановиті доктора медицини лякає тисячі лікарів щоб уникнути Лікування Лайма агресивно або робить прості лікарі мислення відчуваю, що ці прогресивні лікарі повинні були неправі. Деякі лікарі просто в політиці влади. Ми бачили те ж саме зловживання Державної ради проти лікарів готові взяти на себе кілька відчайдушно страждають пацієнтів з хронічним болем, наприклад, типу з гниттям суглобах які не працюють і потребують підвищення доз наркотиків працювати повний робочий день і не заплакати від болю. 1

Дев'ять відомих [Лайм] Borrelia Burgdorferi роду конкретних видів KDA Західної антитіл Blot (смуг) широко поширені в Північній Америці тестування: 18, 23, 31, 34, 37, 39, 83 і 93. Кілька герпесу почуття може змінити 31, але я відчуваю, що це рідкісний, навіть якщо це правда. Якщо дивитися по всьому світу, як я в роботі з пацієнтами зі всього світу, тут прийнято конкретних груп у світі літератури: 13, 14, 17, 21, 23, 24, 25, 28, 31, 34 , 35, 37, 39, 47, 50, 54, 83, 84, 93 і 94.

У лабораторії може бути небажаною лабораторію, яка інвестує нічого для оптимізації їх тестування комплект, але якщо одна з цих груп позитивно Лайма зазвичай присутній в організмі людини. IGeneX має кращий вестерн-блот в світі. Вони працюють п'ять сліпих проб зі штату Нью-Йорк кожні чотири місяці за останні десятиліття і на 98% правильно. Ніякий інший лабораторії вклав так багато, чи може торкнутися цієї точності.

ELISA тестування нісенітниця

Багато років тому, коли я обговорював деякі Ліги Плюща варіантів, доступних для мене, мого батька школу мене на свій досвід Ліги Плюща, і це було в значній мірі страшний, незважаючи на його дивовижні академічного потенціалу, який був його закінчення у верхній частині клас тисяч. Він повідомив, освіта справедливим, професора не були доступні, даремних зустрічей були загальними, політика була величезною, як президентська кампанія, і хороша медицина ", що є клоном вчителів", які мали більш низькі оцінки по багатьом іспити і була справедливою клінічним навичкам .

В даний час, шановний школи і багато установ вимагають більш слабкий тест називається ELISA і не замовити будь-який інший тест для інших інфекцій, і не дивіться на непрямих тестів. У самому справі, ці "експерти" поняття про значення виразу непрямий тест на Лайм, Bartonella або Babesia.

Таким чином, грубо кажучи, ІФА в якості інструменту відбору марно, відсутній навіть найочевидніше ПЛР-позитивних пацієнтів з чітким минулих історіях очей масивним Бика висип, яка, хоча і не є нормою, свідчать про спірохет.

Тільки один з цих конкретних смуг, щоб підтвердити, що є докази впливу спірохета Borrelia Burgdorferi.

CDC IgM критерії мають всього два антитіла до IgM 23 і 39 і виключити інші сім Borrelia Burgdorferi антитіл.

CDC IgG критерії включають в себе 18, 23, 30, 37, 39 і 93, включають смуги 31, 34 і 83.

Чому б будь-яка людина, коли-небудь видалити корисну інформацію? Чому б одна фіктивна вниз тесту, видаливши дуже чутливі поверхневих білків. Це не має сенсу, щоб виключити будь Borrelia Burgdorferi специфічні антитіла, і включають в себе тільки два з цих антитіл IgM. Якщо ви зробите це ви повний анти-вченого.

CDC неправомірно включає в себе п'ять неспецифічних антитіл у вестерн-блот, тобто 28, 41, 45, 58 і 66. Чому виключає випробування або групи, які є специфічними, і додати групи, які не є специфічними тільки для Borrelia Burgdorferi?

Крім того, можна мати нагляд CDC позитивні IgG Лайм Вестерн-блот з п'ятьма неспецифічних антитіл, не маючи Borrelia Burgdorferi видів роду специфічних антитіл.

Це не має сенсу. І це не ракетобудування. CDC рекомендує, щоб Лайм Вестерн-блот бути виконані тільки тоді, коли є позитивний або сумнівний Лайма ELISA.

Таким чином, одне виключає якості імуноблоту, який не є брудним тест, як ELISA? Це що, жарт? У цих людей зрозуміти, якщо ви пропустите цю інфекцію протягом 5, 10, 20 або 30 років, це може зруйнувати життя? Це не просто два або три тижні грип. Ми знаємо, необробленим довгострокових сифілісу є небезпечним. Лайма спірохети ходити по сифілісом, як вони слабкі маленькі мурашки.

Таким чином, розглянути можливість використання Вестерн-блот тільки в лабораторіях з десяти або більше років 98% точністю на сліпих досліджень. За допомогою Вестерн-блот, щоб антитіл зв'язуватися з точним відбитків пальців поверхню хімічних речовин, спірохети Лайма.

Ніхто не знає точну точність тестування ІФА, і багато лікарів бачили багато помилкових негативів або звичайний помилковий негативний ІФА і "CDC позитивний" Лайма західних помарки. Або позитивною ПЛР (ДНК) для хвороби Лайма та позитивні Західної Blots, але негативу ELISA. Лайма ІФА сміття. Будь перший рік студент-медик знає хороший скринінг-тест ніколи не повинні пропустити спрацьовувань.

Існує немає тата тик інфекції в будь-якій школі або державна установа. Дурниця, що кліщ, який проходить Лайма проходить тільки Лайма датується принаймні, 20 років. Таким чином, ми не тільки використовувати небажаної тестування, ми уявляємо собі кліщів, які несуть Лайма, тільки нести хвороби Лайма, коли тверезий реальності ці кліщі є носіями дуже багато бактерії, найпростіші і віруси. Багато людей легко вражений з химерними назвами і великі школи імені, і забути більшість з цих людей нічого не знають про супер спеціалізації кліщів і бліх інфекцій. Коли хтось чітко поняття не має, як виявити Bartonella, крім прямого тесту на антитіла перспективі. Якщо організація не має керівництва з лікування Mepron неефективності лікування перспективі. Коли група або людина відкидає дивлячись на всіх великих тик вірусів або для всіх можливих бактерій, після клінічно серйозних укусів перспективі. Якщо група і практикуючий ніколи не чув про FL1953-розглянути працює. Якщо вам кажуть, що ваші позитивні Вестерн-блот є помилковим спрацьовуванням, запитаєте, якщо вони погодяться заплатити за новий стегна або нові мікрохірургії рук в майбутньому, якщо вони виявляються не так? Шанси на свою користь, так як тільки 25% хворих Лайм мати серйозні пошкодження суглобів.

Це одна з багатьох причин, чому це абсурд, що це було коли-небудь бачив як чистої хвороби ревматології.

Ви людина діагностики має певний стиль мислення. У них є способи, якими вони керуються у своїх рішеннях. Ти в порядку з кимось наступні 10, 20 або 30 чоловік? Чи є Ви або вони більше бояться антибіотиків або необробленою бактерій? Справа в тому, як пацієнта, так і лікаря принести 50 припущеннями медичних знань до столу, і ваша унікальна ситуація не може розглядатися як ніколи унікальним, оскільки керуючі таблиці позицій реальності.

ПРИМІТКА: Читання Західної Blots обговорюється. Якщо ви хочете консервативний підхід, не звертайте уваги на цю статтю.

• (Наприклад, Пенсільванія, Делавер і Нью-Йорку три провідних Pro-Pain, анти-Лайм лікування або анти-лікар штатах США. Коли мій батько був практикуючим акушерство / гінекологія у жінок, марно губернатор Ед Ренделл з Нова дівчина на кожен день нічого не робили, коли зловживання службовим становищем премії були понад зарплату! А тепер DE, після багатьох років дозволяє кримінальних і порушення лікарями, включив МД бути гіршим державним або "місто" на практиці у всьому США) .

Невеликий зразок РОБОТИ DR SCHALLER ПО TICK ІНФЕКЦІЇ нижче. Його публікує тільки 5% того, що він вміє робити.

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, керівництво дослідника до базової літератури в бартонеллез, Бабезиоз і бореліозу чи хвороби Лайма: Об'ємні Керівництво Цитування вийти за рамки Короткі правила та огляди. Міжнародний інфекції Наукові дослідження Press. Липень 2012

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, The Definitive Collection академічної академічної літератури на хворобу Лайма та патології Borrelia. Міжнародний інфекції Наукові дослідження Press. Липня 2012 року.

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, The Definitive Collection академічної академічної літератури з Bartonella і патології бартонеллез. Міжнародний інфекції Наукові дослідження Press. Червня 2012 року.

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, обширна колекція академічного літератури на розвиваються Babesia та малярією. Міжнародний інфекції Наукові дослідження Press. Травня 2012 року.

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, Контрольні списки для Bartonella, Babesia, і хвороба Лайма, 2012 видання. Міжнародний інфекції Наукові дослідження Press. Травня 2012 року.

J Шаллер, К. Маунтджой, що ви можете не знати про Bartonella, Babesia, хвороба Лайма та інші Tick & Flea-інфекцій: підвищення задоволеності швидкість обробки, відновлення та пацієнта. Міжнародний університет інфекційних хвороб Прес. 8 лютого 2012.

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, Контрольний список Bartonella, Babesia і хвороба Лайма: 2012 Edition. Міжнародний Academic Press досліджень інфекції. Грудень 2011

Дж. Шаллер, К. Маунтджой, бібліографія літератури вибрані для дослідників і академіків присвячений кліщів і бліх походження науці інфекція. Міжнародний Academic Press досліджень інфекції. Жовтня 2011 року.

Дж. Шаллер. Babesia 2009 доповнення та поновлення. Сподіваюся, Academic Press. Тампа, штат Флорида. Січень 2009.

Дж. Шаллер. Лабораторія Керівництво з прав Babesia гематології форм. Сподіваюся, Academic Press. Тампа, штат Флорида. Вересень 2008. Зображення, отримані з текстів, журнальних статей, CDC, департаментів охорони здоров'я та інших ліцензованих лабораторій з високою точністю повідомляється.

Дж. Шаллер. Діагностика, лікування та профілактика Bartonella: Атипова Bartonella невдач лікування і 40 Гіпотетична фізичних результатів іспиту - Full Edition кольору. Том I-II. Сподіваюся, Academic Press. Тампа, штат Флорида. Червня 2008 року.

Дж. Шаллер. Артемизинина, Artesunate, артемізіновой кислоти та інших похідних полину використовується для боротьби з малярією, Babesia і Рака. Сподіваюся, Academic Press. Тампа, штат Флорида. 2006 року. Це, можливо, одна з найбільш сучасних підручників з англійської мови на провідних ВООЗ і ЮНІСЕФ рекомендували лікування малярії яких китайські MD припускають також для використання з Babesia

Дж. Шаллер, Г. та П. Буркланд Лангхофф. "Це бабезиоза пропустив причиною гіпереозінофіліі? П'ятирічний стежити за перше опубліковане випадку Іматиніб мезилату для ідіопатичного гіпереозінофіліі ". Medscape. Січень 2007. Написано в проханні колишнього редактора JAMA який свого часу був редактором 40 провідних медичних журналів.

Дж. Шаллер. Діагностика та лікування Бабезіоз для практиків охорони здоров'я: огляд нового людського виду, діагностичні параметри і методи лікування. Сподіваюся, Academic Press. (396 сторінок) серпня 2006 року. Це найсучасніше у світі книги з цієї міжнародної інфекції з новою видів, що мешкають зазвичай у відкритому доступі генетичних баз даних.

Дж. Шаллер. Bartonella і панічних розладів та депресії. Medscape: червень: 2008

Дж. Шаллер з Р. Блекуелл. П'ятдесят питань в хронічній необроблених кліщів і бліх походження Хвороби: Cutting Edge Засоби діагностики та інноваційні рішення, які дають надію. Сподіваюся, Academic Press. Листопад 2013 [200 сторінках завершена. 150 коміксів зроблено].

Дж. Шаллер. "Хвороба Лайма", в енциклопедії Plagues, Мор і пандемій, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Книга схвалена директор NIH інфекційних захворювань.]

Дж. Шаллер. "Bartonella" в енциклопедії Plagues, Мор і пандемій, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Книга схвалена директор NIH інфекційних захворювань.]

Дж. Шаллер. "Babesia" в енциклопедії Plagues, Мор і пандемій, J. Bryre, Ed. (Westport, CT: Greenwood Press, 2008) [Книга схвалена директор NIH інфекційних захворювань.]

LYME DISEASE BABESIA BARTONELLA BEST DOCTORS 26 BOOKS/27 PAPERS  TREATMENT ILADS IGENEX MOLD ILLNESS BIOTOXINS JAMES SCHALLER